licytacja samochodów

Kupię - Sprzedam certyfikaty Amber Gold

licytacja samochodów

Postautor: Barbara » środa 21 lis 2012, 07:21

Wybieram się na aukcję samochodów, która odbędzie się 26, 27, 28 bm o godz.8.00 w siedzibie sądu przy ul. Piekarniczej w Gdańsku, czy jest ktoś z poszkodowanych mieszkających w trójmieście lub okolicach, kto chciałby mi towarzyszyć i razem ze mną obserwować sprzedaż naszego majątku?
Pozdrawiam
Barbara

Re: licytacja samochodów

Postautor: pitus62 » środa 21 lis 2012, 15:26

Osoby postronne prawdopodobnie nie będą wpuszczeni do sali w którym odbywa się licytacja,chyba że wpłacą wadium -minimum 10.000zł na każde z licytowanych pojazdów. Większe możliwości manewru miałoby legalne(zarejestrowane) stowarzyszenie wierzycieli AG.Takie stowarzyszenie może oficjalnie "patrzyć" na ręce syndyka,składać wnioski i odwołania etc.
pitus62

Postautor: Barbara » środa 21 lis 2012, 16:16

pitus62 pisze:Osoby postronne prawdopodobnie nie będą wpuszczeni do sali w którym odbywa się licytacja,chyba że wpłacą wadium -minimum 10.000zł na każde z licytowanych pojazdów. Większe możliwości manewru miałoby legalne(zarejestrowane) stowarzyszenie wierzycieli AG.Takie stowarzyszenie może oficjalnie "patrzyć" na ręce syndyka,składać wnioski i odwołania etc.

Nie masz racji, sprawdziłam to bardzo dokładnie , to będzie jawne posiedzenie, więc jak najbardziej mamy prawo tam być i się przyglądać.
Barbara

Postautor: pitus62 » środa 21 lis 2012, 21:33

Napisałem prawdopodobnie a nie na pewno.
pitus62

Postautor: HRABIA » czwartek 22 lis 2012, 11:20

Proponuję bardzo poważnie potraktować zjad założycielski + prawne usankcjonowanie stowarzyszenia . Mając status organizacji prawnie usankcjonowanej możemy brać udział w różnych przedsiewzięciach prawnych ; m. in. być obserwatotem wyprzedaży majątku , posiąść statut oskarżyciela posiłkowegp i inne.Nasze sprawy reprezentowane przez typowanego przez nas prawnika mogły by powodować składanie wiążących wnioskow, sprzeciw itp.
A takie posunięcia winny NAS interesować, syndyk żyje z naszych pieniędzy i z pewnością nie jest zainteresowany aby to ,, źrudełko finansowe'' szybko wyschło ( czytaj: oby sprawa ciągneła się jak najdłużej wg jego filozofii , przecież to niezła kasiora)
Pozdrawiam - Pokrzywdzonych.
HRABIA

Postautor: leber77 » czwartek 22 lis 2012, 13:27

---
Ostatnio zmieniony piątek 07 kwie 2017, 22:31 przez leber77, łącznie zmieniany 1 raz
leber77

Postautor: Barbara » czwartek 22 lis 2012, 17:37

leber77 pisze:Zainteresowanych odsyłam do strony:
http://www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl/srgdapn2/index.php
Tam jest szczegółowa informacja i dokument:
http://www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl/srgd ... 9-12-G.pdf

Napiszcie koniecznie jak to przebiegało.

Opiszę dokładnie przebieg licytacji po powrocie, mam nadzieję, że się załapię na jedno z tych pięćdziesieciu miejsc, będę tam bardzo wcześnie rano.
Pozdrawiam
Barbara

Postautor: Barbara » poniedziałek 26 lis 2012, 14:47

licytacja odbyła się spokojnie, tłumów nie było, zainteresowanie mediów znikome, najbardziej bili się tylko o BMW Marcinka, ale też umiarkowanie, myślałam, ze sprzedany zostanie drożej, co do innych aut przebicia niewielkie, po 2, 4 tys. zł.Emocjonalnie kosztowało mnie to dużo, żal było patrzeć jak dorobek życia nasz i naszych krewnych idzie pod młotek, dla kupujących to okazja, auta nowe obniżone o co najmniej 1/3 wartości na starcie. Nie podobało mi się to,. choć licytacja była przeprowadzona w/g przepisów, to co do wyceny aut mam wątpliwości. Auta nie sprzedane teraz zostaną znów wystawione na kolejną licytację z obniżoną ceną startową, dużo tam było trójmiejskich i nie tylko handlarzy aut, którzy czekają na taki ruch, a my nie mamy wpływu na to co się robi z naszym majątkiem, myślę, że powinniśmy wystąpić do sądu o powołanie rady wierzycieli i to jak najprędzej.
Pozdrawiam
Barbara

Postautor: leber77 » poniedziałek 26 lis 2012, 22:28

---
Ostatnio zmieniony piątek 07 kwie 2017, 22:30 przez leber77, łącznie zmieniany 1 raz
leber77

Postautor: Barbara » wtorek 27 lis 2012, 08:17

o działaniach, oraz jak powołuje się radę wierzycieli poczytaj w internecie, są wszelkie informacje, temat powołania takowej rady podniosę na sobotnim spotkaniu w Warszawie.
Barbara

Następna

Wróć do Ogłoszenia