Poszukuję adresu zamieszkania lub zameldowania Matki Kasi P.

Kupię - Sprzedam certyfikaty Amber Gold

Re: Poszukuję adresu zamieszkania lub zameldowania Matki Kas

Postautor: kael007 » piątek 05 paź 2012, 20:42

A na co ci k ten adresik
Jesteś fiutem?
czy debilem?
kael007

Postautor: pitus62 » piątek 05 paź 2012, 21:26

Zdecydowanie Fiutem,chociaż poczekaj niech się zastanowię ,może jednak Debilem??? Skoro mam wątpliwości ,to zapewne razem szybko je rozwiejemy.Proponuję 7-miosekundowe spotkanie w cztery oczy.
pitus62

Postautor: michal » piątek 05 paź 2012, 23:00

polskie służby są w dupie i gówno wiedzą
już prędziej mnie znajdą po IP, bo nic nie ukrywam i jutro może mi wpaść byle potrol, byle prosty najniższy stopniem aspirant mimo, że nie jestem związany ze sprawą oprócz WPIEPRZONEJ DUŻEJ KASY !!!!!!!!
niestety taka jest prawda
jak pisałem: już więcej rutkowski zdziała, nie ma tu większych nadzieji
nikt nie wie gdzie jest kasia plichata, nawet prokuratura
ona ma kasę, może być wszędzie i nigdzie
także wielkie gówno, a do tego syndyk nam jeszcze nieźle dowali
nie widzę tego kolorowo, nie ma co się pstrykać na forum, to nie my jesteśmy winni
każdy chce teraz kasę z nas wyciągnąć, nawet syndyk, a działania są pozorowane
tropić można do usranej śmierci, bez efektów
pozdrawiam
:(
michal

Postautor: pitus62 » sobota 06 paź 2012, 10:17

Ja potrzebuję aktualnego adresu do doręczeń-matki Kasi Plichta.Jeśli jest ktoś z Gdańska z lokatą do 50.tys max to proponuję mu współpracę.Jest jeszcze nadzieja na odzyskanie całej kasy.Oczywiście zapewniam ,że jest to w pełni legalne działanie.Sugeruję aby była to osoba poszkodowana z Gdańska,jednak nie jest to warunek konieczny.Są tylko 3 warunki .Pierwszy to posiadanie adresu do doręczeń dla MATKI kasi , drugi to lokata max do 50 tys zetełów.a trzeci musisz mieć zdroworozsądkowe podejście do rzeczywistości-z kretynami nie współpracuję.Odpowiedz tylko na PW.
pitus62

Postautor: janina1968 » sobota 06 paź 2012, 16:38

Zgadzam się z Michałem , też z tymi 'porannymi odwiedzinami ' ma rację . Ale czy służby wiedzą ? Pomyślcie,3 tygodnie afera huczała w mediach , Plichty chodziły gdzie chciały i dopiero po 3 !!! tygodniach w świetle kamer ZNALEŻLI dwa auta jakiejś makulatury biurowej,pare kilo złota i chyba 1 mln. zł. To jest zastanawiające . A aż bardzo mądrego nie trzeba by jednoznaczny wniosek wysnuć ... .
Marginesowo - wiecie że w Polsce obywatel jest statystycznie 26 razy więcej podsłuchiwany niż w W.Brytanii ? - dane z Helsinskiej Fund.Pr.Człow. na podstawie oficjalnych danych polskich i brytyjskich służb . Fakt - zamiast się tu spierać to ci którzy ileś tam włożyli Plichtom w portfel niech szukają niedrogich najlepiej młodych ambitnych prawników i z pozwami p-ko państwu,aż do Strasburga .
Kończąc powiem że pocieszam się że za - tak kalkuluję jako obserwatorka z zamiłowania,sceny politycznej, że jeszcze 5 lat i Polska znormalnieje .
Oj , kur ... szkoda gadać !
pozdro i głowy do góry. Ja tam pójdę do sądu z pozwem przeciw państwu chyba w grudniu bo muszę prawnika poszukać a do połowy grudnia mam niezbyt dużo czasu,mam inne sprawy do pokończenia . Córka studiuje więc też z czasem u niej niezbyt.
Janina
janina1968

Postautor: janina1968 » sobota 06 paź 2012, 16:43

Jeszcze coś do osoby poszukującej adresu do korespondencji teściowej i mamy Plichtów ( ona też była i nadal jest w zarządach ich spółek ) : nie wiem dlaczego ale czuję że lepiej byś sobie dała/dał spokuj ; z takimi pieniędzmi to - no rozumiesz . Powiem więcej i chyba już o tym na Forum pisałam - takie szukanie może być naprawdę niebezpieczne , normalnie jak w filmach sensacyjno politycznych , ale taką sytuację mamy .
Janina
janina1968

Postautor: honorata0 » sobota 06 paź 2012, 16:53

Pomijając bałagan jaki panuje w Polsce. Chciałam wprost przejść do wspomnianego powyżej przeciwko SKarbowi Państwa. Czy Pani zdaniem takie postępowanie ma w ogóle szanse powodzenia??? Rozmawiałam bodajże z dwoma prawnikami. Jeden do takiego pomysłu poszedł z lekkim zgorszeniem bądź nawet niedowierzaniem. A następny napisał wprost,że nawet gdyby się podjęli to na pewno nie umówiliby się na wynagrodzenie z % wywalczonej sumy odszkodowania. Sama nie mam zbyt wielkiej wiedzy prawniczej,więc ciężko mi się określić. pozdrawiam serdecznie
honorata0

Postautor: janina1968 » sobota 06 paź 2012, 17:05

Nie wiem proszę Pani . Wiem jedno - trudno będzie teraz przy nagłośnieniu sprawy sądom hurtowo odrzucać pozwy - mamy już kancelarie międzynarodowe które nie są uwikłane w polskie układziki . Nie rozmawiałam na ten temat z żadnym prawnikiem dotychczas ale te reakcje które Pani opisuje - ze swych rozmów są jakieś dziwne , tzn. te moim zdaniem dziwaczne wręcz i raczej mało profesjonalne zachowania prawników . Nadto w telewizjach,gazetach i Internecie są kancelarie jawnie się reklamujące że poprowadzą sprawy p-ko Państwu więc to prawnicy i chyba wiedzą na co się porywają . To teraz tyle na ten temat , więcej w grudniu : niech Pani napisze po 15-stym grudnia : 1968janina@wp.pl - może coś więcej podpowiem bo sama będę po rozmowach z kancelariami .
Janina
janina1968

Postautor: pitus62 » sobota 06 paź 2012, 17:21

Zamiast pisać komentarze-scenariusze do" holyłudzkiego" filmu ,może warto zainteresować się wprost tym o co proszę.A wątek 'POZEW P-KO SKARBOWI itp był ma tym forum już niejednokrotnie poruszany.A swoją drogą ,tysiące ludzi poszkodowanych przez AG ale nikt nie wierzy ,że jest możliwość odzyskania tych pieniędzy nie łamiąc prawa.Gdybym był gdańszczaninem to bym o to nie prosił.
pitus62

Postautor: honorata0 » sobota 06 paź 2012, 18:31

Prawda moim zdaniem jest taka. Pokrzywdzeni po prostu są otępieni tą całą sytuacją. Są manipulowani przez media. A media cały czas wałkowali pozew zbiorowy wobec AG,mimo,że na różnych forach było słychać głosy,że to się nie uda. Później wszyscy mówili jacy to "inwestorzy" z AG są nieporadni i że do niczego się nie nadają. Wydaje mi się,że po prostu na chwilę obecną ludzie są zniechęceni do działania i cierpliwie czekają na ochłapy. Prawda jest taka,że nikt z nas nie ma,ani dojść ani konkretnej wiedzy. Dawno temu,gdy w mediach była mowa,że 11 instytucji państwowych zawiodło. Myślałam,że może ktoś kumaty się weźmie za pozew przeciw SP,że jest to do ugrania. Ale różni ludzie nawet tu na forum podnieśli krzyk ja się nie zgadzam nie dam swoich podatków sama sobie na to zasłużyłaś i ble ble ble. Zostawię to bez komentarza bo w Polsce grube miliardy przechodzą bokiem i jakoś na to się nikt nie wkurza. Tak samo wiele ludzi nie korzysta ze służby zdrowia latami mimo,że płaci składki zdrowotne zdarzy im się wypadek i muszą iść do lekarza prywatnie,bo brak wizyty,na którą częśto gęsto trzeba długo czekać wiążę się ze stałym uszczerbkiem na zdrowiu bądź innym zawirowaniu w życiu. I czy to jest ok,nie sądzę. Ostatnio mówili,że koszt wybudowania ronda w jakimś niezbyt dużym mieście to 80 mln złotych, a ile kosztuje km autostrady? na którą są przeznaczane pieniądze, a jakoś budowa nie idzie????

sorry,że tak trochę nie w temacie,ale po prostu ta cała sytuacja jest strasznie frustrująca....
honorata0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia