Poszukuję adresu zamieszkania lub zameldowania Matki Kasi P.

Kupię - Sprzedam certyfikaty Amber Gold

Re: Poszukuję adresu zamieszkania lub zameldowania Matki Kas

Postautor: Barbara » czwartek 04 paź 2012, 22:00

janina1968 pisze:Skąd mój wiek znasz - po loginie ? otóż jaki EXPERT takie wnioski ; Ty jak świadkowie Jehowy : czujesz się dobrze jako niby-ofiara , trochę skrytykować , trochę - lekko dumę urazić i już jesteś w swoim żywiole . Oj prostaczku ... nie chcę urazić ale w rzeczy samej Twoje intelektualne wyżyny o których wspominałam to fakt ! przyznaję ; jakieś 50 m. Przy szczycie Rysy . To w Tatrach a Tatry to gory . Co to góry nie wiem ale Ty wiesz na pewno bo Ty znasz nawet IP oraz wiek poznajesz i adresy oraz nry KW a wszystko via Internet ) z dużej litery się to piszę EXPERT ) ; czekam podziękowań , wszak ten 'bezpardonowy atak' dał Tobie tyle co przeciętmemu 40-sto latkowi trzy orgazmy w czasie jednej ero-sesji .
Bywaj i uczestnicz w Forum bo to dla Ciebie erzac seksu ( oj,trudne słowo ... ) .
Janina ( stara bo nick to janina1968 - teraz znacie rok mojego urodzenia dzięki forumowemu EXPERTOWI )

hahahahaha forum jako erzec seksu, dla naszego EXPERTA w każdej dziedzinie, trafiłaś w samo sedno.
Barbara

Postautor: michal » czwartek 04 paź 2012, 23:11

zebrały się stare baby i gaworzą :D
tyle mądrości do napisania :D
za stare na feminizm, a za młode by przed blokiem albo w oknach siedzieć :D :D

Janina1968: już wiemy, że jesteś lekko nierozgarnięta, jako że się sama przyznałaś, bez ściemy
ale zakładasz sobie konto Janina1968, a później mówisz, że jestem ekspertem, bo odgałem Twój wiek :D
masakra :D
zaraz napiszesz, że jestem wróżbitą, bo ogladłem jak się nazywasz :D
to zakrawa na coś poważniejszego :lol:
michal

Postautor: janina1968 » piątek 05 paź 2012, 03:30

LUDZI poznaje się m.in. , a może głównie po stosunku do osób starszych,do więżniów oraz do zwierząt . Ty pokazałeś swój pogląd co do osób w wieku powyżej średnim , tym samym wydałeś sobie opinię .
Janina
janina1968

Postautor: michal » piątek 05 paź 2012, 10:53

może porozmawiajcie o sexie, to dla was taki ciekawy temat :)
jak się odnosisz do innych z nonszalancją to się nie spodziewaj cudów paniusiu
również życzę wstrzemięźliwości w swoich konfabulacjach
michal

Postautor: janina1968 » piątek 05 paź 2012, 13:25

W swoim uroczym stylu piszesz co wiesz lecz nie zawsze wiesz co piszesz , oto bowiem 'konfabulacja' nie przystaje jako określenie któregokolwiek ze zdań ( tzw. postów ) przeze mnie popełnionych . Nonszalancja natomiast to każde zdanie które nie zgadza się choćby z kawałeczkiem Twoich poglądów . Znowu nie rozumiesz 'mądrości pisanej' którą nas obdarowałeś ; mam wszakże daleko idącą względność wobec niższych wiedzą - to może być uznane za nonszalancję Michałku .
Seks i owszem,ciekawy temat ale nie na tym Forum przecież - nie myl forów na których się circa 11 godz. na dobę udzielasz ... . Ty pisząc tu bzdurki zastępujesz sobie seks , co więcej - mam wrażenie że nawet pisanie zastępuje Tobie autoerotyzm , jeśli wiesz co to znaczy , jeśli nie poszukaj w Internecie chłopczyku - bucyku .
A gdzie DZIĘKUJĘ za możliwość poczucia się chwilami ofiarą dzięki mnie ? Kultury więcej - podziękuj ładnie 'paniusi' .
Papierosy palisz ?
Janina
janina1968

Postautor: michal » piątek 05 paź 2012, 14:51

pisałem, żeś niedojszła polonistka :D z ambicjami :D :lol: :lol: :lol:
tylko na słownik cie nie stać :lol: :lol:
są darmowe w Internecie - pobuszuj sobie, pierwsza lekcja gratis :lol: :lol: :lol:
saperem też nie zostaniesz, bo pakujesz się na każdą minę :D
ja też niedługo będę stary i też wszyscy będą musieli się do mnie odnosić z należytym szacunkiem :D :lol: :lol:
chyba że to tylko ty jesteś taka wyjątkowa :lol: :lol:
bo jak mówiłaś tobie i psom (jako zwierzętom, albo i su... tym żeńskim psom - wiadomo :lol: ) szczególny szacunek się należy !!
po tym poznaje się człowieka
michal

Postautor: pitus62 » piątek 05 paź 2012, 15:41

Tyle postów i nic -adresu jak nie miałem tak nie mam.Wielkie dzięki kochani poszkodowani.
pitus62

Postautor: reset » piątek 05 paź 2012, 17:54

bo

- niestety -

"tyle postów" to było głównie urocze gaworzenie @michała, który piedoli trzy po trzy w każdym wątku - w połączeniu z konfliktem personalnym z @janiną :mrgreen:
ja sem doktor Sztrosmajer ;)
http://www.youtube.com/watch?v=GNe73n-Rcx4
7`13'
reset

Postautor: pitus62 » piątek 05 paź 2012, 19:24

Zatem @reset też nie zna tego adresu lub nie chce go ujawnić.ale post swój umieścił.Wielkie "dzięki" pomogłeś mi.
pitus62

Postautor: janina1968 » piątek 05 paź 2012, 20:38

POKÓJ proponuję a rozejm najmniej ! ; może swoimi przekomażaniami przeszkadzamy - to być może , zatem co najmniej rozejm .
Z Amber jest problem , mój na 160 tys.zł. Wpłacałyśmy z córką a nie jako firma zatem nawet w straty tego nie wrzucimy !
Sama nie wiem - Plichtę zaprosiłabym na wieczór przy świecach i mu ... zrobiła dobrze - w proporcji do 160 tys.zł.
A Michałku czy wiesz że mam obawy podać dane zapewne szlachetnej Pani Iwonie ? Ja! która strachu nie znam - kto mnie tak sparzył się grzecznie pytam - i się mi zdaje że Państwo . Wiesz , kończę bo nie wiem co dalej , ale mizernie to widzę . Co do adresu - Pani któraś o to pyta - naprawdę niełatwo ten prawdziwy zdobyć nawet służbom jeśli ukrywająca siuę ma tak ogromne możliwości jakie pani Plichta ma .
Janina
janina1968

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia