Poszukuję adresu zamieszkania lub zameldowania Matki Kasi P.

Kupię - Sprzedam certyfikaty Amber Gold

Poszukuję adresu zamieszkania lub zameldowania Matki Kasi P.

Postautor: pitus62 » piątek 28 wrz 2012, 19:47

Poszukuję adresu zameldowania lub zamieszkania matki Kasi plichty. Proszę pisać tylko a PW.
pitus62

Re: Poszukuję adresu zamieszkania lub zameldowania Matki Kas

Postautor: michal » sobota 29 wrz 2012, 20:39

masz nr.KW wszystkich ich nieruchomości na forum
masz link z gazety z informacją gdzie mieszkają
masz stronę ministerstwa gdzie można sobie sprawdzić dokładny adres z nr.KW
więc na prawdę ciężko to połączyć, chyba już każdy wie gdzie oni mieszkają
gazety nawet o tym pisały, więc wolno idzie Twoje śledztwo, dedektywem chyba nie będziesz :(
masz książki telefoniczne, teraz windykatorzy dzwonią do sąsiadów, ludzi z danego bloku, pytają o cokolwiek
naprawdę ciężka sprawa........
w dobie szeroko dostępnych informacji zdobyć jakiekolwiek informacje

ps. u nas w kraju przejęło się, że warto innym pomagać, a nie pomóc komuś to źle :) nawet jak się kogoś nie zna i nie zna tematu
dla mnie oczywiście jest to idiotyczne tłumaczenie dla np.: wyciągania informacji, zmuszania kogoś do jakiegoś działania czy wyciągania kasy
ale kij z tym! Ty to wykorzystaj!
masa ludzie Ci "pomoże" w tym temacie, tylko trzeba tam podzwonić z książką telefoniczną :)
teraz jest moda na "pomaganie" albo na "polecanie" kogoś :D np.: jak sam nie jesteś idiotą i nie chcesz się na coś naciąć to przynajmniej poleć kogoś kto mógłby skorzystać z tej "wspaniałej oferty", bo jemu się na pewno przyda i on skorzysta, nie bądź żyd, nie bądź żyła :D
myślę, że to dobre rady :) :)
pozdrawiam
michal

Postautor: pitus62 » niedziela 30 wrz 2012, 13:45

Rzeczywiście twoje rady są idiotyczne.Jeżeli składasz np. pozew,to jeden egzemplarz musi trafić do strony przeciwnej.Nie można napisać pozwu z adresem typu proszę wysłać tu albo tu a jak będzie zwrotka z poczty to może jeszcze tu lub tu.A pod adresem Trakt Świętego Wojciecha 331/2 Kasia P.już dawno nie mieszka.Zresztą jej mamusia też.
pitus62

Postautor: michal » niedziela 30 wrz 2012, 18:58

nie wiem, dzięki
michal

Postautor: janina1968 » czwartek 04 paź 2012, 17:05

Przepraszam ale to brednie laika w sprawie ; książka telefoniczna,sąd,KW - już mówią grzecznie się kłaniając ... no i cała reszta WIELCE POMOCNA ; oj co i kto tu wypisuje ? I zasadnicze pytanie - co ja tu robię wśród takich jak m. - EKSPERT ' autorytetów ' od IP , KW , spamów , adresów osób w Polsce , jakby nie można było adresu zastrzec za kilkanaście złotych itp. itd. TO STRASZNE - żenujące i śmieszne . Mam na myśli owych doradców-prawników-cywilistów ; ale ponieważ mam do 08.lisopada br. więcej czasu nieco , doprowadzę do końca , już tylko dla siebie , kwestię kto założył i po co to 'coś' . Najpierw myślałam że tzw. służby - jak to w Polsce w większości bywa,zakładają fora internetowe z bardzo wielu powodów zawodowych lecz przecież tu brak możliwości pozyskania wiedzy choćby tylko o nastrojach a cóż dopiero wiedzy mogącej być służbom przydatnej wnoszę że to jednak nie służby : forum pod auspicjami o2.pl - żywe ABW ; gratuluję,niełatwo się rozeznać a dezinformacja na przyzwoitym poziomie !
Wybaczcie , jeszcze Was 'nawiedzę' - może kretyńskie-kaczyńskie hasło obudż się Polsko tu uzyska pozytywny skutek dla podle oszukanych przez Plichtów ale też Państwo jako instytucję .
Podaję link do pewnej kancelarii ( raz chwalonej , to znowu ganionej przez naszego EKSPERTA od wszystkiego i wszędzie widzianego , pana michała , oto link :

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/ambe ... 85606.html

Janina
janina1968

Postautor: michal » czwartek 04 paź 2012, 17:28

uu Janina to gruby kaliber
ale na starość ludzie wpadają w ekstrema
stąd są z nimi takie problemy by się porozumieć
nie wszyscy, ale specjalnie dla Pani Janiny:
chapeau bas !!

ps. dzięki :D jestem ekspertem, bo korzystam z Internetu :D widzisz, jednak kurs by Ci się przydał skoro tak nisko mierzysz :)
kurs ekspercki z buszowania po Internecie :)
ale jak to mówią, dziś ekspert, jutro zero :D
czekam więc na drugie słowo Szanownej Pani Janiny :D
michal

Postautor: michal » czwartek 04 paź 2012, 20:47

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/afera- ... 83150.html
http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,1497 ... omosc.html
nie tylko Ty nie wiesz gdzie Kasia przebywa :)
chyba nikt tego nie wie :)
no to teraz jeszcze tylko wypuścić Marcina i "śledzić" jego działania, a nóż coś znajdą :lol: :lol: :lol: :lol:
teraz wszyscy będą znikać, a służby będą ich tropić :lol: :lol: :lol:
michal

Postautor: janina1968 » czwartek 04 paź 2012, 20:51

Skąd mój wiek znasz - po loginie ? otóż jaki EXPERT takie wnioski ; Ty jak świadkowie Jehowy : czujesz się dobrze jako niby-ofiara , trochę skrytykować , trochę - lekko dumę urazić i już jesteś w swoim żywiole . Oj prostaczku ... nie chcę urazić ale w rzeczy samej Twoje intelektualne wyżyny o których wspominałam to fakt ! przyznaję ; jakieś 50 m. Przy szczycie Rysy . To w Tatrach a Tatry to gory . Co to góry nie wiem ale Ty wiesz na pewno bo Ty znasz nawet IP oraz wiek poznajesz i adresy oraz nry KW a wszystko via Internet ) z dużej litery się to piszę EXPERT ) ; czekam podziękowań , wszak ten 'bezpardonowy atak' dał Tobie tyle co przeciętmemu 40-sto latkowi trzy orgazmy w czasie jednej ero-sesji .
Bywaj i uczestnicz w Forum bo to dla Ciebie erzac seksu ( oj,trudne słowo ... ) .
Janina ( stara bo nick to janina1968 - teraz znacie rok mojego urodzenia dzięki forumowemu EXPERTOWI )
janina1968

Postautor: janina1968 » czwartek 04 paź 2012, 20:57

michal pisze:http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/afera-amber-gold-gdzie-jest-600-milionow-zlotych-juz-dawno-za-granica_283150.html
http://media.wp.pl/kat,1022947,wid,1497 ... omosc.html
nie tylko Ty nie wiesz gdzie Kasia przebywa :)
chyba nikt tego nie wie :)
no to teraz jeszcze tylko wypuścić Marcina i "śledzić" jego działania, a nóż coś znajdą :lol: :lol: :lol: :lol:
teraz wszyscy będą znikać, a służby będą ich tropić :lol: :lol: :lol:

--------------

Poszukiwanie kogoś kto ma do dyspozycji dziesiątki milionów złotych , ochronę fizyczną i logistyczną oraz prawdopodobnie po cichu ABW za sobą pozbawione jest sensu,wręcz może być niebezpieczne . Chyba że umiesz buszować po Internecie jak N A S Z EXPERT ukochany,jedyny taki , pan m.Co kursa buszowania oferuje ; o jesu co buc ...'''///7777\\\\ - to emotikony ...
Janina lat ... 99 albo nie - EXPERT wie ile
janina1968

Postautor: michal » czwartek 04 paź 2012, 21:22

hehehe :D
i długo nie czekałem :lol: :lol: :lol:
jestem jak dyzma - knajak i fordanser :lol: :lol: :lol: :lol:
jak znam starych ludzi to niektórzy z nich powinni w jakichś służbach pracować
tacy są dociekliwi i błyskotliwi :lol: :lol:
no, a na tym forum tylko się utwierdzam :)
a zostałaś "niedojszła" polonistka
michal

Następna

Wróć do Ogłoszenia