Grupa Pozwu Zbiorowego - Kancelaria "J Chałas i Wspólnicy"

Jak odzyskać pieniądze, pozew zbiorowy ?

Grupa Pozwu Zbiorowego - Kancelaria "J Chałas i Wspólnicy"

Postautor: markoski » sobota 09 lut 2013, 22:05

Jestem jednym z członków grupy która złożyła pozew zbiorowy przeciw zarządowi Amber Gold. Zwracam się z prośbą do pozostałych osób. Jest nas wielu, ok. 1000 osób.
To najliczniejsza jak dotąd tak zorganizowana grupa. Wielu z państwa są znane pozytywne I negatywne aspekty dotychczasowych działań naszej kancelarii w szczególności mnóstwo trudności z jakimi się spotykamy w doczekaniu się jakichś efektów naszego pozwu.
Wydaje się że na szczytach władzy ktoś dba o to abyśmy nie odzyskali za wiele i świadczą o tym dotychczasowe ogromne przeszkody jakie napotkał ten nasz pozew ze strony wymiaru sprawiedliwości.
Nasze intencje są czyste. Ale to nie wystarczy. Myślę że potrzeba większej integracji naszego środowiska w celu konkretynych działań oraz aktywnego przypatrzenia się działaniom naszej kancelarii.
Taka inicjatywa skontaktowania się nas wszystkich, wymienienia się adresami email, wymiany poglądów oraz przygotowania konkretnych praktycznych działań została juz podjęta.
Jest grupa inicjatywna. Nie możemy dalej czekać biernie.
APEL DO PAŃSTWA. PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO TEJ INICJATYWY.NA POCZĄTEK WYMIANA ADRESÓW EMAIL I ZADANIE W IMIENIU GRUPY KILKU WAŻNYCH PYTAŃ NASZEJ KANCELARII NA TEMAT PODJĘTYCH DO TEJ PORY DZIAŁAŃ I ICH REZULATATÓW.

szczegóły pod moim adresem email: marko.ski997@gmail.com

Marek Stobiecki
Skype: foggydew807
markoski
 
Posty: 5
Rejestracja: sobota 09 lut 2013, 21:30

Wróć do Co robimy ?

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron