POSZUKIWANI POSZKODOWANI Z KRAKOWA

Jak odzyskać pieniądze, pozew zbiorowy ?

POSZUKIWANI POSZKODOWANI Z KRAKOWA

Postautor: Baisa » poniedziałek 30 lip 2012, 20:37

Witam,
czy sa tu na forum osoby z niewyplaconymi lokatami zamieszkujace w Krakowie? Proponuje jutro zebrac sie pod bialym domkiem i zgosic popelnienie przestepstwa, bo wypisywanie glupot na forach juz wystarczajaco dlugo trwalo. Dopoki nie zglosimy sie na policje nikt nawet nie zacznie myslec o zatrzymaniu panstwa plichtow (o ile w ogole jest to jeszcze mozliwe...) Prosze o kontakt - najlepiej wstepnie poprzez prywatne wiadomosci na tymze forum
Baisa

Re: POSZUKIWANI POSZKODOWANI Z KRAKOWA

Postautor: Emilka81 » poniedziałek 30 lip 2012, 20:49

Wydaje mi się że lepiej zrobić zawiadomienie w formie pisemnej i wysłać do Prokuratury w Gdańsku bo tam jest siedziba AG. Krakowska czy każda inna zamiejscowa Prokuratura i tak przekaże sprawę do Gdańska, zatem jest to zbyteczna zwłoka. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa najlepiej wysłać listem poleconym, ale nie z potwierdzeniem odbioru, bo to też przeciąga sprawę w czasie.
Emilka81

Postautor: smurfi77 » poniedziałek 30 lip 2012, 20:55

oczywiście, mimo ze jestem z GDYNI, wiem ze nalezy zlozyc zawiadomienie w Gdańsku, co miałam przygotowane.
Mimo ze teraz wiele osób uwaza mnbie za kogos z AG
smurfi77

Postautor: tedete1 » poniedziałek 30 lip 2012, 21:09

To nie jest ważne gdzie. Idzcie i złóżcie zawiadomienie do prokuratur w waszych miastach, idżcie nawet sami, ale idżcie. Ja nie mogę jeszcze nic zrobić, moja lokata nie ma jeszcze wykonalności. To w Was jest jedyna nadzieja.
tedete1

Postautor: michal » poniedziałek 30 lip 2012, 22:13

idźcie i czyńcie co macie czynić!!
ale najpierw wejdzie sobie na jakiekolwiek forum bankiera czy money'a i zobaczcie co tam się dzieję przy wszelkiego rodzaju okazjach z akcjonariatem obywatelskim :)
to jest dopiero jazda :D zresztą nawet nie trzeba szukać tylko poczytać wątki biotonu kghmu getinu czy innych płynnych spółek :D wylew spekulantów!
1 spekulant = 10 od razu nakręconych = pod koniec sesji ok.1000 wariatów, wystarczy dobry gryps sprzedać i tu koło się kręci :D
michal

Postautor: Goska » sobota 04 sie 2012, 05:46

Czy jest ktoś poszkodowany z Krakowa,czy sprawę zgłaszał na policje?
Goska

Postautor: AmperVolt » czwartek 01 lis 2012, 09:20

ponoć gościu co jest zatrudniony jako odtrębowywacz hejnału też wtopił niezłą kasę w AG może bytak podejść na wieżę i z nim porozmawiać ?
- Pojawiające się problemy z wpływaniem na czas środków do naszych Klientów są związane tylko i wyłączenie z problemem technicznym. Od początku działalności codziennie realizujemy kilkaset wypłat środków i odsetek do naszych klientów.
AmperVolt

Postautor: mireklakowski22 » środa 11 wrz 2013, 20:23

skąd wiesz że to akurat ten co uderza w hejnał na kościele mariackim..
mireklakowski22

Wróć do Co robimy ?