Wynagrodzenie pracowników Oddziałów Amber Gold

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Wynagrodzenie pracowników Oddziałów Amber Gold

Postautor: ICE » środa 01 sie 2012, 22:31

Proszę o wpisy czy w waszych oddziałach dostaliście wynagrodzenie za pracę.
ICE

Re: Wynagrodzenie pracowników Oddziałów Amber Gold

Postautor: ICE » środa 01 sie 2012, 22:37

Ja na razie nie mam pieniędzy usłyszałem dzisiaj od dwóch pracowników oddziału. Oddział Śląsk nie mogę napisać który bo pracownicy boją się o pracę.
ICE

Postautor: kamil84 » środa 01 sie 2012, 22:57

ICE pisze:
> Ja na razie nie mam pieniędzy usłyszałem dzisiaj od dwóch pracowników
> oddziału. Oddział Śląsk nie mogę napisać który bo pracownicy boją się o
> pracę.

Mam kogos pracujacego w 2centrali ag w wawie....dostal kase 30 ale o zarobkach nie powiedzial. Czyzby nastepne ściemy w poscie powyzej?
kamil84

Postautor: ICE » środa 01 sie 2012, 23:20

No i teraz widać różnice bo ja nie mam nikogo ale rozmowa ponad godzinna rozwiązała języki.

Masz znajomych w centrali to powiedz gdzie są pieniądze a aha zapomniałem pewnie powiesz to samo co słyszę od tygodnia w słuchawce. Żenada kamil84 zmieńcie konsultanta ten poległ.
ICE

Postautor: ICE » środa 01 sie 2012, 23:43

Po sznurku do kłębka pracownicy nie zadowoleni zaczną gadać.

Program Internetowy wiem jak wygląda. No niestety w zakładce etapy poznamy tylko nr pracowników może dojdziemy do tych którzy wypłacają lub księgują np. A5551072, Admin lub DZ... Może szybciej sami zweryfikujemy czy są wypłacalni. Jeden odział to około 500 klientów a ilu jest pracowników?

Tylu internetów zacznijmy działać tam są nasze oszczędności. Pisanie ile tam daliśmy nic nam nie da ważne ile wyciągniemy.
ICE

Postautor: zdenek » czwartek 02 sie 2012, 07:30

ICE pisze:
> Ja na razie nie mam pieniędzy usłyszałem dzisiaj od dwóch pracowników
> oddziału. Oddział Śląsk nie mogę napisać który bo pracownicy boją się o
> pracę.

To ciekawe????????, autor artykułu w tym samym momencie rzuca na forum pytanie o zgłaszanie się osób którzy nie otrzymały wynagrodzenia i sam sobie zaraz odpowiada.
zdenek

Postautor: michal » czwartek 02 sie 2012, 15:33

bo ICE zrobił to niechcący, tzn. przeglądarka przytrzymała mu sesję jak był zalogowany z innego konta bądź zapomniał się przelogować na drugie konto by móc sobie odpowiedzieć i niestety tak wyszło :O
michal

Postautor: jankel » czwartek 02 sie 2012, 19:35

już dawno wiedziałyście co się świeci a i tak wciskałyście kit klientom Byłyście przedstawicielkami oszusta nie wiem jak to było z waszymi lokatami bo pewnie wy macie zwrot na koncie was tez by trza było przycisnąć
jankel

Postautor: SVANUR » wtorek 25 wrz 2012, 09:20

Witam,

A ja dostałem już całe wynagrodzenie za miesiąc sierpień 2012 i chyba nawet z odsetkami za zwłokę bo wyszło tego nieco więcej niż być powinno. ale premii za czerwiec w kwocie 800 PLN brutto za 3 uruchomione pożyczki jeszcze nie mam. Wysłałem wniosek do sądu pracy 5 września i czekam na rozprawę. Jestem bardzo ciekaw czy jakiś reprezentant Amber Gold tam w ogóle będzie czy skończy się to wyrokiem zaocznym. Czy ktoś ma może podobną sytuację z tym pozwem do sądu???
SVANUR

Postautor: SVANUR » wtorek 25 wrz 2012, 09:22

Wynagrodzenie przychodziło partiami w ciągu kilku dni. Były to przelewy z urzędu pocztowego. Wiem, że nie ja jeden je otrzymałem bo mam wciąż kontakt z ludźmi z Legnicy.
SVANUR

Następna

Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold