,,Nasza "" sprawa ruszy za kilka lat

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

,,Nasza "" sprawa ruszy za kilka lat

Postautor: HRABIA » wtorek 28 lip 2015, 07:21

:lol: Wycinki z prasy

http://m.interia.pl/biznes/news,2141328,4199
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html

Czyli nic nowego z sądu do sądu z miasta do miasta PAN SĘDZIA musi zapoznać się z aktami sprawy [a tego jest parę tomów] zajęcie na dwa lata. PAN SYNDYK ma nadal utrzymanie i polski biznes się kręci, normalka.
Podobna przekręt-afera [z GTKI ] wybuchła w 1994r. do dzisiaj nikt nic nie odzyskał, złodziejstwo AG jest grubszym przekrętem :lol: :lol: :lol: :arrow: nie dożyjemy końca procesu a jeśli to nie będzie czym dzielić.
W tym kraju tylko być sędzią lub biskupem

- miłej lektury
Ryszard M.

:lol: Wycinki z prasy
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/proces-by ... 44346.html

Marcin P. i Katarzyna P. na krzywdzie ludzi ZAROBILI 27 milionów!
Tysiące oszukanych na setki milionów i perspektywa więzienia dla właścicieli Amber Gold. Okazuje się jednak, że mimo przyszłości rysującej się w ciemnych kolorach, Marcin i Katarzyna P. odpowiednio ją sobie zabezpieczyli. Jeszcze przed wybuchem afery wypłacili z firmy około... 27 mln zł! Teraz śledczy sprawdzają, co się stało z tymi pieniędzmi.
Na ślad przelewów prokuratorzy trafili, analizując rachunki AG. Jak informuje Gazeta.pl, choć za kierowanie parabankiem małżeństwo pobierało stosunkowo niewielkie pensje (nieoficjalnie mówi się o kilkunastu tysiącach złotych miesięcznie), to już na umowy-zlecenia oraz o dzieło wypłacali sobie grube miliony! Pierwsze przelewy ruszyły zaledwie po kilkunastu miesiącach działalności firmy.

W 2010 r. Marcin P. wypłacił sobie w ten sposób 4,2 mln zł, jego żona 3,3 mln zł. Natomiast w 2011 obydwoje wypłacili sobie po ponad 9,7 mln zł! Sęk jednak w tym, że śledczy nie do końca wiedzą, co się stało z tymi pieniędzmi. - Szukamy. Nic więcej nie mogę powiedzieć ze względu na dobro śledztwa - mówi Krzysztof Kopania, rzecznik łódzkiej prokuratury, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. I jak wyjaśnia, taka sytuacja była możliwa m.in. przez fakt, że w parabanku nie funkcjonowała księgowość. - Pierwsza księgowa została zatrudniona w Amber Gold w grudniu 2011 roku, ale wykonywała zadania dla spółek z grupy OLT. Kolejna pojawiła się dopiero w lipcu 2012 r. tuż przed wybuchem afery - zdradza Kopania.

Przypomnijmy, że Marcin i Katarzyna P. prowadzili iście królewskie życie. Posiadali luksusowe apartamenty w najbardziej prestiżowych dzielnicach Gdańska. Para kupiła też znajdujący się kilkanaście kilometrów pod miastem kompleks pałacowy w Rusocinie. Poruszali się luksusowym BMW serii 7 wartym około 380 tys. zł. Nie szczędzili pieniędzy, by rozsławić szyld Amber Gold, sowicie sponsorując remonty kościołów czy produkcje filmowe. Sporą część ich majątku śledczy zabezpieczyli na poczet przyszłych kar i grzywien. Upadek parabanku dotknął ponad 10 tys. osób, długi firmy szacowne są na 700 mln zł. Teraz Marcinowi P. grozi nawet do 15 lat więzienia, natomiast jego żonie Katarzynie do 3 lat wiezienia.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow: :P

27 milionów - warto odsiedzieć 15 lat za każdy rok wychodzi 1,8 miliona PLN czyli miesięczna pensyjka to jakieś 150 tysięcy a te pieniążki są już gdzieś ,,odłożone'' - podobno policaje szukają tej kasiorki :o
HRABIA
 
Posty: 160
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 11:45

Re: ,,Nasza "" sprawa ruszy za kilka lat

Postautor: HRABIA » środa 28 paź 2015, 16:40

Sprawę Amber Gold ma „dźwignąć” tylko jedna sędzia

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/90250 ... l?cookie=1


:idea: :?: - ciekawe co nowa rzeczywistość zrobi z AG, sędziami i całym tym bałaganem :lol: :lol: :lol:
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html :idea:
HRABIA
 
Posty: 160
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 11:45


Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron