Zgłoszenie wierzytelności do syndyka

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Re: Zgłoszenie wierzytelności do syndyka

Postautor: pitus62 » wtorek 11 gru 2012, 19:49

Wielce szanowna Pani 'ERDREW".czytam niekiedy wpisy 'użytkowników" tego forum i wysuwam pewne wnioski. Otóż raz Pani jest w osobie żeńskiej a innym razem w osobie męskiej. Doradza też Pani np. jak skutecznie wypełnić zgłoszenie wierzytelności.Przecież sama Pani pisze ,że reprezentuje Panią jakaś kancelaria prawnicza a skoro tak to z pewnością zgłoszenie wierzytelności również należy do zakresu działania tej kancelarii. Zatem Pani nic nie wysyła i nic nie wypełnia . Zrobiła to za Panią kancelaria. Proszę zatem nie robić ludziom na tym forum niepewnych "szkoleń".
pitus62

Postautor: erdrew » wtorek 11 gru 2012, 20:02

Szanowny Pani Pitus62 kancelaria zrobila mi tylko zabezpieczenie wpis na hipotekę a skladanie wniosku o wierzytelności zajmuje sie tym juz odrebny dział - kwestie wierzytelności podlegają w tej Kancelarii osobnej, dodatkowej umowie,
która jednocześnie wiąże się z dodatkową opłatą z której opcji nie skorzystałam i robie to na własna rękę. A wszelkie informaqcję, które wpisałam na forum sa zaczerpnięte własnie z tej kancelarii od doradcy prawnego.
erdrew

Postautor: pitus62 » wtorek 11 gru 2012, 20:14

Szanowna(y) Pani lub Panie-czy sądzi Pani ,że ktoś w kancelarii udziela szczegółowych instrukcji i nie pobiera za to opłaty?!. Z doświadczenia wiem,że najpierw zawiera się umowę ,za którą się oczywiście płaci a potem udziela się informacji.
pitus62

Postautor: Nowoczesny Endek » czwartek 13 gru 2012, 20:48

Mam takie pytanie - jeśli ktoś będzie wiedział i odpisze to z góry dziękuje.

Jeśli lokata ma współwłaściciela(2 posiadacza), to czy przy wypełnieniu wniosku wierzytelności należy:

- w jednym wniosku w rubrykach wierzyciel podać imię i nazwisko posiadacza i 2 posiadacza

- zrobić to w osobnych wnioskach.

- czy wystarczy jak będzie na wniosku tylko jeden główny posiadacz (poza tym oczywiście wszystkie dokumenty potwierdzające będą), to też będzie uznane.
Nowoczesny Endek

Postautor: leber77 » piątek 21 gru 2012, 21:25

---
Ostatnio zmieniony piątek 07 kwie 2017, 22:24 przez leber77, łącznie zmieniany 1 raz
leber77

Postautor: truman » piątek 28 gru 2012, 12:39

Ja mam zaledwie 30 lat a poruszam się gorzej niż nie jeden 80 - cio latek , jestem po rozszczepie kręgosłupa i jeszcze mam biegać po prawnikach kancelariach i notariuszach ????!!!!!Trzykrotnie pisałem do premiera poprzez formularz na stronie oczywiście odzewu ani jednego do dzisiaj, czyli widać jak się mną interesuje :(
truman
truman

Postautor: HRABIA » sobota 28 lis 2015, 21:26

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Skarbówka chce około 20 mln zł zaległych podatków Amber Gold

To już niemal pewne - poszkodowani w aferze Amber Gold nie mają co liczyć na odzyskanie wszystkich swoich oszczędności utopionych w trójmiejskiej piramidzie finansowej. :shock:

- a syndyk za nasze pieniążki żyje sobie jak książę Radziwił - nietykalny :D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Twórca Amber Gold, Marcin P., czeka na proces w areszcie w Gdańsku

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,id,t.html

- może Ziobro ,,udoskonali'' Plichcie wypoczynek, resort coś kombinuje aby więzienie nie było domem wczasowym z wygodami :?:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#MTstream :arrow:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
http://uwazaj.pl/odszkodowania/ziobro-z ... z-aferami/ - :idea: i daj Boże

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Kolęda w wydaniu p. P. Kukiza

Jak ja was kurwy nienawidzę
I jak ja wami kurwy gardzę
Jak ja się za was kurwy wstydzę
Gdy za granicę czasem zajrzę

Jak ja się wami kurwy brzydzę
Jak ja was dobrze kurwy znam
Jak ja się bardzo ludziom dziwię
Którzy wybrali taki chłam

To wszystko czego się dotkniecie
Od razu obracacie w pył
Szarańcza przy was to jest bajka