Sąd ogłosił upadłość Amber Gold

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Re: Sąd ogłosił upadłość Amber Gold

Postautor: Emilka81 » środa 26 wrz 2012, 06:39

Link do strony Sądu gdzie można pobrać druk zgłoszenia wierzytelności;
http://www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl/srgdapn2/index.php

Druk zgłoszenia wierzytelności na stronie Sądu wcale nie jest taki prosty do wypełnienia, jakby mogło się wydawać. W dodatku obawiam się że w przypadku dokonania błędnych zapisów, po prostu nie będzie brany pod uwagę bez informacji zwrotnej że coś trzeba w nim poprawić, skorygować. Wydaje mi się że wiele osób może mieć problem z jego prawidłowym wypełnieniem. Dlatego też apeluję do kogoś znającego się na rzeczy, o zamieszczenie wzoru wypełnionego punkt po punkcie druku, według którego ci którzy samodzielnie mają problem z wypełnieniem tego zgłoszenia będą mogli go sobie zmodyfikować dla własnych lokat. Wiem, że w innych miejscach na tym forum pojawiały się różne instrukcje dotyczące zgłoszenia wierzytelności, ale trzeba ich szukać. Najprościej byłoby umieścić wypełniony wzór jako odrębny temat, wówczas bez przeszukiwania byłby widoczny w tytułach na indeksie witryny.
Emilka81

Postautor: left_eye » środa 26 wrz 2012, 11:49

Emilka81 pisze:Link do strony Sądu gdzie można pobrać druk zgłoszenia wierzytelności;
http://www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl/srgdapn2/index.php

Druk zgłoszenia wierzytelności na stronie Sądu wcale nie jest taki prosty do wypełnienia, jakby mogło się wydawać. W dodatku obawiam się że w przypadku dokonania błędnych zapisów, po prostu nie będzie brany pod uwagę bez informacji zwrotnej że coś trzeba w nim poprawić, skorygować. Wydaje mi się że wiele osób może mieć problem z jego prawidłowym wypełnieniem. Dlatego też apeluję do kogoś znającego się na rzeczy, o zamieszczenie wzoru wypełnionego punkt po punkcie druku, według którego ci którzy samodzielnie mają problem z wypełnieniem tego zgłoszenia będą mogli go sobie zmodyfikować dla własnych lokat. Wiem, że w innych miejscach na tym forum pojawiały się różne instrukcje dotyczące zgłoszenia wierzytelności, ale trzeba ich szukać. Najprościej byłoby umieścić wypełniony wzór jako odrębny temat, wówczas bez przeszukiwania byłby widoczny w tytułach na indeksie witryny.

To zghłoszenie upadlosci to bardzo trudna sprawa, czy ktos moze podac namiar na jakas instytucje na kogos kto takie wnioski profesjonalnie i bez bledu wypelni??
left_eye

Postautor: michal » środa 26 wrz 2012, 21:19

co to
xrumera puścili na to forum :O
michal

Postautor: zdzich100 » czwartek 27 wrz 2012, 08:57

Jeśli ,ktoś z przeglądających dysponuje Dz. U. z roku 2009 nr 175,to proszę o
wklejenie poz.1361 ze zm. jest to pozycja, która wskazuje jakie dokumenty należy złożyć
do sądu ,aby otrzymać swoje pieniądze od Sp. ,co do której sąd ogłosił upadłość,w tym
przypadku od AMBER GOLD.
zdzich100

Postautor: honorata0 » czwartek 27 wrz 2012, 19:38

link do artykułu zawierający uzasadnienie decyzji sądu o upadłości AG, wraz z podaniem wartości majątku upadłego. byłabym wdzięczna gdyby ktoś "kumaty" przybliżył mi określenie " wolne od zobowiązań", nie wiem czy dobrze rozumiem,ale czy to znaczy,że nakazy zapłaty i hipoteki ustanowione przed ogłoszeniem upadłości zostaną podtrzymane???

http://www.wprost.pl/ar/349808/Amber-Go ... obowiazan/

pozdrawiam
honorata0

Postautor: michal » sobota 29 wrz 2012, 21:49

syndyk informował, że nie - nic się nie utrzyma
teraz będzie wszystko dzielone po równo i nic go nie interesuje
tak samo informował, że cofnie wszystkie darowizny AG, czyli i kościół i zoo będą MUSIAŁY oddać kasę
z tymże nadal nie wiadomo jak kościół na to zareaguje, bo kasy nie ma
michal

Postautor: ads » sobota 29 wrz 2012, 22:00

michal pisze:z tymże nadal nie wiadomo jak kościół na to zareaguje, bo kasy nie ma

Kuria będzie musiała się złożyć.
Najnowsze dane i wykres zgłoszonych zawiadomień do prokuratury: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqvmjUgpdhNcdFRrQmQzTlRGNVRTVW9JQ3VKZWNQYVE#gid=0
ads

Postautor: michal » sobota 29 wrz 2012, 23:41

jest to małe pocieszenie, ponieważ długów jest na 700 baniek!!
to jest masakra!!
Chałas pisze, że nie wliczyli pożyczek do wartości majątku, więc nawet może być i więcej kasy niż te 105mln...
druga sprawa, że w tych podobno 24tyś. klientów część to mogą być osoby, które brały pożyczki, co nie zmienia faktu, że jest 700mln długu...
mam nadzieję, że prali brudne pieniądze i część klientów to wydmuszki i jakieś fikcyjne dane, tak samo ich dług jest fikcyjny
oznaczałoby to, że długu faktycznie jest mniej
pisałem też na forum, że nie wiem kiedy mógł wydać te 700mln, przecież to jest 7x tyle ile znaleziono aktualnie majątku
takie duże pieniądze zebrał w ciągu ostatniego roku bądź półtora, więc jak mógł w tak krótkim czasie wydać 700mln, tak by realnego majątku pozostało tylko 100mln?
tzn. że pozbył się ok.85% kapitału, ale nie da się tego zrobić przy tak dużych kwotach - gdyby miał 100mln to rozumiem przy tego typu działaniach jakie robił, ale on miał podobno 700mln!! a 600mln zniknęło w ciągu parunastu m-c! wychodzi na to, że wydawał co najmniej 30mln miesięcznie! 1mln dziennie!
przy takich wydatkach to co odda kościół to Marcin wydawał w PÓŁ-DNIA !!
nawet US+pracownicy+reklamy nie dają takiego wyniku....dla mnie jest to dziwne
michal

Postautor: kobieta » niedziela 30 wrz 2012, 08:11

Czytałam kiedyś książkę " Bylem księdzem". Kościół jest najbogatszy w państwie.
kobieta

Postautor: StaryPryk » niedziela 30 wrz 2012, 08:59

Ja też czytałem tę książkę i nie odniosłem takiego wrażenia. Wręcz przeciwnie: to rządząca sitwa jest najbogatsza.
W obecnych niepewnych czasach szukamy miejsca, gdzie możemy bezpiecznie ulokować nasze pieniądze, by nie traciły one na wartości, ale żeby jeszcze je pomnożyć. Amber Gold oferuje różne możliwości inwestowania, miedzy innymi lokaty w złoto czy platynę.
StaryPryk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold