Oficjalny komunikat Amber Gold

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Re: Oficjalny komunikat Amber Gold

Postautor: Emilka81 » sobota 28 lip 2012, 09:07

darekpt pisze:
> no to wiedziałaś że to może być przekręt i w to weszłać??? gratuluje ,
> bardzo dobrze że KNF robi z tym porządek po to by w przyszłości nikt inny
> nie stracił swoich pieniędzy przez takich ludzi - jeżeli się okaże to
> przekrętem i wsadzać do pierdla jak Tymoszenko

Myślę, że każdy z nas wiedział, że AG nie jest bankiem, że nie ma również statusu domu składowego (bo go utracił), że dają mniej więcej 2xwięcej niż na lokatach bankowych i bez "belki", etc. Zatem o co Ci chodzi? Odwołania do Tymoszenko bzdurne, a Ukraina wzorem demokracji nie jest. Swoją drogą w polską demokrację też za bardzo nie wierzę. A działania KNF budzą kontrowersje, szczególnie ten list do banków prowadzących rachunki dla AG. Nie bronię AG, mam wiele obaw dotyczących zwrotu kasy, ale nie ma sensu bicie piany.
Emilka81

Postautor: kamil84 » sobota 28 lip 2012, 09:15

Emilka81 pisze:
> darekpt pisze:
> > no to wiedziałaś że to może być przekręt i w to weszłać??? gratuluje ,
> > bardzo dobrze że KNF robi z tym porządek po to by w przyszłości nikt inny
> > nie stracił swoich pieniędzy przez takich ludzi - jeżeli się okaże to
> > przekrętem i wsadzać do pierdla jak Tymoszenko
>
> Myślę, że każdy z nas wiedział, że AG nie jest bankiem, że nie ma również statusu
> domu składowego (bo go utracił), że dają mniej więcej 2xwięcej niż na lokatach
> bankowych i bez "belki", etc. Zatem o co Ci chodzi? Odwołania do Tymoszenko
> bzdurne, a Ukraina wzorem demokracji nie jest. Swoją drogą w polską demokrację też za
> bardzo nie wierzę. A działania KNF budzą kontrowersje, szczególnie ten list do banków
> prowadzących rachunki dla AG. Nie bronię AG, mam wiele obaw dotyczących zwrotu kasy,
> ale nie ma sensu bicie piany.

Ja bawie sie z nimi 2 lata i jakoś mialem 2 badz 3 wyplaty i bylo ok...wiec jak narazie nie narazuili mi sie, zobaczymy we wrzesniu kiedy bede mial nastepna wyplate
kamil84

Postautor: lukasz 25 » sobota 28 lip 2012, 10:00

moje gg 44050736 tez mam lokate u nich do tego numeru co jest podany na stornie dodzwonić się nie można nikt nie odbiera albo jest zajęty na meila też nikt nie odpisuję widzę w tym lipe głupi byłem że zaufałem nie wiem co mnie opentało że wpłaciłem tam swoje oszczędności jak będziecie coś wiedzieli albo ktoś otrzyma kasę to błagam napiszcie jestem już na skraju wyczerpania nerwowego
lukasz 25

Postautor: efix » sobota 28 lip 2012, 10:15

Na bankier.pl jest mały artykulik o mniej więcej takim tytule: OLT zawiesza loty, a Amber Gold uspokaja klientów.
efix

Postautor: MMS » sobota 28 lip 2012, 10:52

oto link do powyższego artykułu:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/OLT-zaw ... 03760.html

czekam w nerwach, ale ciągle mam nadzieję. mija już tydzień od zakończenia lokaty, a pieniędzy na koncie jeszcze nie ma :(
MMS

Postautor: kamil84 » sobota 28 lip 2012, 12:22

lukasz 25 pisze:
> moje gg 44050736 tez mam lokate u nich do tego numeru co jest podany na
> stornie dodzwonić się nie można nikt nie odbiera albo jest zajęty na meila
> też nikt nie odpisuję widzę w tym lipe głupi byłem że zaufałem nie wiem co
> mnie opentało że wpłaciłem tam swoje oszczędności jak będziecie coś
> wiedzieli albo ktoś otrzyma kasę to błagam napiszcie jestem już na skraju
> wyczerpania nerwowego
łukasz uspokoj sie, zayfaj mi i poczkeaj do 31 lipca. Kasa powinna wplywac juz od 30 lipca popoludniu
kamil84

Postautor: [S] » sobota 28 lip 2012, 12:26

Co do komunikatu o zespole specjalnym: możliwe, że taki zespół faktycznie powstał ale po prostu AG ma niewykwalifikowanych pracowników (bądź brak pracowników) i nie potrafią sobie poradzić z komplikacjami. Trochę ciężko w to uwierzyć, że firma z takimi środkami nie potrafi poradzić sobie z tak błahym problemem ani informować swoich klientów w infolinii czy przez e-mail, ale jest to możliwe (szczególnie, kiedy jest się chytrym).
Jeśli przez to stracą wielu klientów, mogą być sobie sami winni za niedopatrzenia techniczne i kadrowe.

Druga sprawa to PR. Nie oczekujmy, że na stronie głównej poznamy faktyczny rozmiar problemu, lepiej powiedzieć że to dotyczy paru osób i jest już rozwiązany.

Szacując po ilości użytkowników na tym forum oraz aktywności na innych stronach, brak wypłaty dotyczy z pewnością ponad 100 osób (pamiętajmy, że nie wszyscy korzystają z for internetowych). Ilość ta faktycznie może wskazywać na oszustwo bądź wielką nieudolność zespołu AG. Wciąż łudzę się, że jest to ta druga opcja.
[S]

Postautor: honorata0 » sobota 28 lip 2012, 12:29

Spoko Kamil84, uwierz mi,że osoby które tu są nie chcą niczego bardziej jak tylko tego,żeby wszystko wróciło do normy.Rozumiemy,że starasz się nas uspokoić i dziękujemy Ci za to bardzo. Bo jesteś chyba jedną z niewielu osób,która jest tak pozytywnie nastawiona do tej całej sytuacji. Tylko,że bardzo byśmy chcieli wiedzieć skąd Ty to wiesz i skąd masz taki stoicki spokój???
honorata0

Postautor: mackimacki » sobota 28 lip 2012, 12:36

Dokładnie tak. Skąd mamy wiedzieć że nie jesteś pracownikiem AG i nie grasz na czas. Ja jeszcze jestem bardzo spokojny jak na mnie. Ale nie wygląda to dobrze. Tym bardziej jak OLT 3 dni temu miał latać!!! i takie były oficjalne informacje. Tak samo z naszymi inwestycjami "proszę się nie martwić mamy opóźnienia le otrzymają Państwo swoje pieniądze"!
mackimacki

Postautor: kamil84 » sobota 28 lip 2012, 13:21

Jak wszytsko walnie to bedzie to data 30-31lipca. Ja wierze ze to bedzie krecic sie dalej, bo nie kasuje sie dochodowego interesu. Ciekawi mnie fakt czy dzisiaj ktoś byl w ich oddzialach czy sa otwarte??
Jestem pozytywnie nastawiony bo wierze ze bedzie ok, a pracownikiem nie jestem-nie chcialoby mi sie pisac takich pierdol. Pisze bo sam sie obawiam o kase, jednak jakas intuicja podpowiada miz e wszytko bedzie ok....
kamil84

PoprzedniaNastępna

Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold