Oficjalny komunikat Amber Gold

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Re: Oficjalny komunikat Amber Gold

Postautor: Adrian » piątek 27 lip 2012, 20:12

Skąd masz informację na temat nowego rachunku BANKOWEGO ?

czy ktoś dostał z tego rachunku zwrot LOKAT ?
Adrian

Postautor: Majkhel » piątek 27 lip 2012, 21:10

Ja też dostałem info że konto mają teraz w PST SA chociaż nie wiem co do wogule jest na google widzę tylko jakąś firemkę z bardzo ubogą stroną http://www.pstsa.com.pl (jesli to ta strona bo nic innego nie znalazłem) a to jakaś firma wykonująca systemy wentylacyjne, coś mi tu nie gra... Jedynie o co naprawdę się martwię to MEDIA które mają w DUPIE ludzi ktorzy zainwestowali i boją się o swoje środki dla nich liczy się tylko SENSACJA i nie skończą póki nie zobaczą KRWi a każdy wie że MEDIA potrafią tak wykreować wizerunek i zasiać panikę że ludzie wyłączają myślenie i kierująsię emocjami przez co nawet legalnie działająca Firma by padła.
Majkhel

Postautor: luk » piątek 27 lip 2012, 21:42

luk

Postautor: honorata0 » piątek 27 lip 2012, 22:09

luk chyba się trochę spóźniłeś z tym tekstem, nie chcę byc złym prorokiem,ale chyba już zaczęli zamiatać. zauważyliście,że reklamy Ag już znikły???
honorata0

Postautor: Krzysiek » piątek 27 lip 2012, 22:47

to PST S.A. ma siedzibę w tym samym miejscu co Amber Gold. Ich rachunek w Millenium podają w mailu nowym klientom do wpłaty środków. Tytuł przelewu ma zaczynać się od "Amber Gold..."
Krzysiek

Postautor: honorata0 » piątek 27 lip 2012, 22:48

Kamil84 pisałeś wcześniej,że rozmawiałeś z kimś przez tel. co się dowiedziałeś???
honorata0

Postautor: kamil84 » sobota 28 lip 2012, 07:32

Znikniecei reklam nie swiadczy o zamiataniu w amber spokojnie. Wiem ze maja to konto w millenium na inna nazwe nie amber....wplywy-zwroty z tego konta powinny byc juz w poniedzialek.
kamil84

Postautor: darekpt » sobota 28 lip 2012, 07:52

....a prezes z wyrokiem za wyłudzenia , przecież to już z daleka pachnie niezłym szwindlem , naciągnąć ludzi na kase i zwinąć firme , przecież złoto ani srebro nie miało takich wzrostów żeby można było aż tyle zarabiać ,
darekpt

Postautor: Emilka81 » sobota 28 lip 2012, 08:53

darekpt pisze:
> ....a prezes z wyrokiem za wyłudzenia , przecież to już z daleka pachnie
> niezłym szwindlem , naciągnąć ludzi na kase i zwinąć firme , przecież złoto
> ani srebro nie miało takich wzrostów żeby można było aż tyle zarabiać ,
Wkurzają mnie takie wypowiedzi jak ta powyżej. Generalnie, wiedziały gały co brały. Mam umoczone 15 tys w AG, nikt mnie nie namawiał do takiego lokowania środków, po prostu chciałam zarobić więcej niż na lokacie w banku. O tym czym jest, lub może okazać się że jest AG wiadomo było od dawna, o przeszłości p. Plichty vel Stefańskiego też wiadomo było powszechnie, więc niespodzianki żadnej nie ma. Faktem jest że negatywna kampania prowadzona przez KNF w ciągu ostatniego czasu zintensyfikowała się, inwestycja w OTL, etc - to wszystko ma wpływ. Moim zdaniem sposób ewentualnego "zwijania interesu" jest nieco dziwny i w tym widzę pewną nadzieję. I tak właściwie nic nie możemy na razie zrobić, poza upuszczaniem adrenaliny na tym i innych forch, więc trzeba jeszcze poczekać. Proponuję, aby robić wpisy przynajmniej w tym temacie, tylko wówczas gdy ma się jakiegoś newsa, bo inaczej będą aktywni przede wszystkim ci, którzy bawią się wkurzaniem innych.
Emilka81

Postautor: darekpt » sobota 28 lip 2012, 08:57

no to wiedziałaś że to może być przekręt i w to weszłać??? gratuluje , bardzo dobrze że KNF robi z tym porządek po to by w przyszłości nikt inny nie stracił swoich pieniędzy przez takich ludzi - jeżeli się okaże to przekrętem i wsadzać do pierdla jak Tymoszenko
darekpt

PoprzedniaNastępna

Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold