Koniec Amber Gold

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Re: Koniec Amber Gold

Postautor: HRABIA » poniedziałek 18 mar 2013, 10:13

P. Michał - jak byśmy oglądali ten sam obrazek i to z dźwiękiem :lol: :lol: :lol: :lol: a i wrażenia identyko :P :P :P
Pozdrawiam
Rysiek M.
HRABIA

Postautor: michal » poniedziałek 18 mar 2013, 11:02

hehehe
albo lepiej, czy jest tu ktoś na forum kto należy do tego stowarzyszenia?
podobno jest tam 50 członków, więc ktoś na pewno się znajdzie
czy już ktoś tam coś głosował? czy prezesa można zmienić czy raczej jest on niewybieralny? :)
bo coś widzę, że to jest z tym stowarzyszeniem jak w jakimś tajemnym zakonie
może niech sobie tutaj na forum stworzą nowy wątek członkowie stowarzyszenia i niech tutaj swobodnie wymieniają swoje opinie - będą mieli dostęp do większej wiedzy, większe ilości osób, ponieważ zamknięte grono 50 ludzi to jest nie wiele :]
no chyba że coś sobie tam knują potajemnie :D :D
ale wiedzą za co płacą
michal

Postautor: HRABIA » poniedziałek 18 mar 2013, 13:52

michal pisze:hehehe
albo lepiej, czy jest tu ktoś na forum kto należy do tego stowarzyszenia?
podobno jest tam 50 członków, więc ktoś na pewno się znajdzie
czy już ktoś tam coś głosował? czy prezesa można zmienić czy raczej jest on niewybieralny? :)
bo coś widzę, że to jest z tym stowarzyszeniem jak w jakimś tajemnym zakonie
może niech sobie tutaj na forum stworzą nowy wątek członkowie stowarzyszenia i niech tutaj swobodnie wymieniają swoje opinie - będą mieli dostęp do większej wiedzy, większe ilości osób, ponieważ zamknięte grono 50 ludzi to jest nie wiele :]
no chyba że coś sobie tam knują potajemnie :D :D
ale wiedzą za co płacą

bingo :P p. michał trafiłeś , ja byłem uczestnikiem tego S.P.P.A.G. brałem udział w wyborach prezesa i sp-łka. Spółki już nie ma jest tylko prezes S. A. i aktywnych (było) 4 - 5 ? 6 uczestników. Mnie już wyleczyli z uczestnictwa :cry: i dlatego produkuje się tutaj :P
Ryszard M.
HRABIA

Postautor: zdzich100 » poniedziałek 18 mar 2013, 15:12

Barbara pisze:
zdzich100 pisze:Witam serdecznie wszystkich, panie Ryszardzie,myślę ,że stowarzyszenie,którego jest pan czlonkiem, a szczególnie pan Sylwester,olał ( liczba mnoga) olaliście to spotkanie,a szkoda.

Pan Panie Zdzichu też jest członkiem tego stowarzyszenia i jeszcze nie tak dawno rozpływał się Pan w zachwytach wobec Pana Sylwestra, a ganił Pana Hrabiego, coż za hipokryzja.

Wielce Szanowna Pani Basienko !
Z głąboką pokorą przyjmuję krytykę w temacie mego wpisu (postu) na stronie " forum" warszawskiego
stowarzyszenia poszkodowanych A. G. Nie...nie byłem i nie jestem "fanem" P. Sylwestra, może będę
jak zmieni swój sposób (kulturę) w komunikacji z poszkodowanymi w swoim poście ,napisałem, że po przeczytaniu
wszystkich komentarzy ,widzę możliwości współpracy z P. Sylwestrem...i nic więcej.
Pani Barbaro, korzystając z możliwości dotarcia z wiadomościami do Pani wysłałem 4 maile na adres URL :
barbara10@wp.pl do dziś nie dostałem odpowiedzi, nie wiem dlaczego?
Otatnią wiadomość dostałem jak P. wróciła z Warszawy ,skierowana do poszkodowanych w mieście w którym Pani mieszka
że, spotka się P. z nami,dotychczas nie dostałem zaproszenia.Jeśli jestem już przy ..."głosie" ,to dzielę się ze wszystkimi,którzy by chcieli przeczytać mój post, o którym tak krytycznie pisze Pani Barbara,jest dostępny na portalu
Stowarzyszenie poszkodowanych w zakładce " forum" Napisałem drugi komentarz o działalności stowarzyszenia, w którym pochwaliłem członka stowarzyszonego,za zadanie pytania P. sylwestrowi, i podzieliłem się taką informacją:
że członkowie stowarzyszenia zwyczajnego,odpowiadają materialnie całym swoim majątkiem prywatnym za wszystkie
zobowiązania stowarzyszenia...Ta informacja nie została zamieszczona na stronie.
zdzich100

Postautor: Barbara » poniedziałek 18 mar 2013, 17:51

zdzich100 pisze:
Barbara pisze:
zdzich100 pisze:Witam serdecznie wszystkich, panie Ryszardzie,myślę ,że stowarzyszenie,którego jest pan czlonkiem, a szczególnie pan Sylwester,olał ( liczba mnoga) olaliście to spotkanie,a szkoda.

Pan Panie Zdzichu też jest członkiem tego stowarzyszenia i jeszcze nie tak dawno rozpływał się Pan w zachwytach wobec Pana Sylwestra, a ganił Pana Hrabiego, coż za hipokryzja.

Wielce Szanowna Pani Basienko !
Z głąboką pokorą przyjmuję krytykę w temacie mego wpisu (postu) na stronie " forum" warszawskiego
stowarzyszenia poszkodowanych A. G. Nie...nie byłem i nie jestem "fanem" P. Sylwestra, może będę
jak zmieni swój sposób (kulturę) w komunikacji z poszkodowanymi w swoim poście ,napisałem, że po przeczytaniu
wszystkich komentarzy ,widzę możliwości współpracy z P. Sylwestrem...i nic więcej.
Pani Barbaro, korzystając z możliwości dotarcia z wiadomościami do Pani wysłałem 4 maile na adres URL :
barbara10@wp.pl do dziś nie dostałem odpowiedzi, nie wiem dlaczego?
Otatnią wiadomość dostałem jak P. wróciła z Warszawy ,skierowana do poszkodowanych w mieście w którym Pani mieszka
że, spotka się P. z nami,dotychczas nie dostałem zaproszenia.Jeśli jestem już przy ..."głosie" ,to dzielę się ze wszystkimi,którzy by chcieli przeczytać mój post, o którym tak krytycznie pisze Pani Barbara,jest dostępny na portalu
Stowarzyszenie poszkodowanych w zakładce " forum" Napisałem drugi komentarz o działalności stowarzyszenia, w którym pochwaliłem członka stowarzyszonego,za zadanie pytania P. sylwestrowi, i podzieliłem się taką informacją:
że członkowie stowarzyszenia zwyczajnego,odpowiadają materialnie całym swoim majątkiem prywatnym za wszystkie
zobowiązania stowarzyszenia...Ta informacja nie została zamieszczona na stronie.

No to się dogadaliśmy, ale nie ma o co kruszyć kopii, pewnie ja żle skopiowałam Pańskiego meila, podobnie jak Pan mojego, mój adres to barbarasobolewska10@wp.pl, proszę o kontakt, w świetle informacji jakie Pan podaje odnośnie odpowiedzialności członków za zobowiązania, to całe szczęście, że zachowałam zdrowy dystans i nie przystąpiłam formalnie do tej organizacji, pewnie niewielu tych członków nie wie o tym i mogą się ludzie wpakować w kłopoty.
Pozdrawiam i przepraszam, że tak na Pana naskoczyłam.
Barbara
Barbara

Postautor: Barbara » poniedziałek 18 mar 2013, 18:07

Znalazłam taki tekst poparty &, więc chyba członkowie mogą być spokojni
W postanowieniu z 11 października 2001 r., I ACa 214/01 („Apelacja. SA w Warszawie” 2002, nr 3, s. c-27) Sąd Apelacyjny w Warszawie rozważał odpowiedzialność członków stowarzyszenia za zobowiązania. Uznał, że skoro stowarzyszenie zwykłe stanowi grupa osób, oznacza to, iż zaciągać zobowiązania majątkowe mogą członkowie osobiście lub działając przez pełnomocnika na zasadach i w sposób określony w przepisach kodeksu cywilnego o pełnomocnictwie. Wówczas za takie zobowiązanie odpowiadać będą wszyscy członkowie. Jeżeli zaś zobowiązanie powstanie w związku z oświadczeniem woli złożonym przez osobę wybraną do reprezentowania stowarzyszenia - odpowiedzialność ponosić będzie ta osoba.

Czytaj więcej na Wieszjak.pl: http://prawo.wieszjak.pl/forum/thread/3 ... z2NuaXdpkk
Pan Przewodniczący, nikogo do niczego nie dopuszcza, ani do finansów, z tego co Pan pisze to wpisy też podlegają ścisłej cenzurze, więc jakby co to niech się martwi sam.
Barbara

Postautor: michal » poniedziałek 18 mar 2013, 23:02

heheheee
no to niezłe jaja :D
nie znam się na stowarzyszeniach, ale dobre by było, gdyby ten Sylwester ponaciągał kredytów jako przedstawiciel czy prezes czy Bóg wie kto jeszcze, a inni musieliby spłacać :D :D :D
z tego co się orientuje to miał być jakiś zarząd kilku osobowy i miała być jakaś organizacja, a wyszło, że kieruje tym jedna osoba? :D
to nieźle żeście tam głosowali :D
a teraz nagle nikt nie chce wstąpić do tego stowarzyszenia ?! no masakra!
to mnie się wydawało, że jak demokracja to rządy większości, to tu na forum powinno być zaledwie kilka osób, które nie są w stowarzyszeniu - głosowały, ale się obraziły, bo nie poszło po ich woli :]
ja to nie wiem, taki tu obraz rysujecie jakby jedna osoba zrobiła wszystkich w przysłowiowe bambuko
no poszliśmy, głosowaliśmy, był nawet cały zarząd, a wyszło jak wyszło - został jeden, lider
to może znajdzie się ktoś z tego stowarzyszenia, który zajmie jakiś przeciwne zdanie? np.: wypowie się pozytywnie na jakiś temat działalności S.P.P.A.G.
ja nie mam dostępu do tego forum i pokazuje mi, że nie ma tam żadnych postów, ni tematów, a może są gdzieś jednak? jakieś ukryte i tam sobie wymieniają informacje?
michal

Postautor: Barbara » środa 20 mar 2013, 20:36

Barbara

Postautor: HRABIA » czwartek 21 mar 2013, 22:03

Barbara pisze:http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13594031,Tajemnica_depozytow__Co_BGZ_wiedzial_o_Amber_Gold_.html

Ciekawy artykuł - samo życie. Natomiast na stronach S.P.P.A.G. pojawiły się dwa wpisy osób które doświadczyły ,,przygody'' z mecenasami kombinując na pozwach p-ko A.G. :cry: :cry: :cry:
Dymają nas z kazdej strony :shock: oczekujmy na info od syndyka że zgromadzony kapitał już nie istnieje :P a Plichta z uwagi na zły stan zdrowia będzie odpowiadał z wolnej stopy :roll: Przy obecnym stylu rządzenia - wszystko możliwe.

Ryszard M.
HRABIA

PoprzedniaNastępna

Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold