Koniec Amber Gold

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Re: Koniec Amber Gold

Postautor: HRABIA » poniedziałek 01 paź 2012, 08:28

Myślę że Marcinek oglądał wczoraj [bo podobno ma tv (30. 09. 12r. TV info godz. 20)] reportarz ,,Smierć spekulanta'' dotyczyło to Grobelnego i ,,Bezpiecznej Kasy'' i końcowy komentarz red. Najsztuba.
HRABIA

Postautor: HRABIA » sobota 16 mar 2013, 10:58

-stare bo stare ale przypomnieć warto

W Sejmie odbyła się debata dotycząca afery związanej ze spółką Amber Gold. Posłowie wszystkich ugrupowań partyjnych zadawali pytania premierowi Tuskowi, ministrowi Rostowskiemu i innym przedstawicielom rządu. Debatę komentują posłowie PiS Andrzej Duda, Waldemar Andzel i Przemysław Wipler. Każdy z nich uważa, że premier Tusk, po takiej aferze powinien się podać do dymisji.
http://vod.gazetapolska.pl/2297-debata-o-amber-gold

[b][/bA dzisiaj w Gdańsku zadziałała Platworma Oburzonych. Przekręceni przez Plichtę nie są oburzeni , nikt nawet nie wspomniał że był taki przekręt . A na takich imprezach wskazane byłoby aby jakaś organizacja miała NAS pod swoimi skrzydłami.
Ludzie - skrzyknijmy się , zorganizujmy bo nas i z tych 9% (odzysku :( ) wydymają]
Ryszard M.
HRABIA

Postautor: zdzich100 » niedziela 17 mar 2013, 11:58

Witam serdecznie wszystkich, panie Ryszardzie,myślę ,że stowarzyszenie,którego jest pan czlonkiem, a szczególnie pan Sylwester,olał ( liczba mnoga) olaliście to spotkanie,a szkoda.
zdzich100

Postautor: HRABIA » niedziela 17 mar 2013, 21:20

zdzich100 pisze:Witam serdecznie wszystkich, panie Ryszardzie,myślę ,że stowarzyszenie,którego jest pan czlonkiem, a szczególnie pan Sylwester,olał ( liczba mnoga) olaliście to spotkanie,a szkoda.

Panie Zdzichu ja z tym Sylwestrem i ze stowarzyszeniem nie mam nic współnego - i jeśli tam nie nastąpią zmiany nie jestem zainteresowany utrzymywaniem kontaktów.
Pozdrawiam
Ryszard M.
Ostatnio zmieniony niedziela 17 mar 2013, 21:24 przez HRABIA, łącznie zmieniany 1 raz
HRABIA

Postautor: Barbara » niedziela 17 mar 2013, 21:21

zdzich100 pisze:Witam serdecznie wszystkich, panie Ryszardzie,myślę ,że stowarzyszenie,którego jest pan czlonkiem, a szczególnie pan Sylwester,olał ( liczba mnoga) olaliście to spotkanie,a szkoda.

Pan Sylwester nie ma czasu na takie głupoty jak spotkania w Gdańsku. Pan Sylwester zajęty jest wraz z księgową liczeniem składek i mydleniem oczu poszkodowanym.
Barbara

Postautor: Barbara » niedziela 17 mar 2013, 21:25

Pan Panie Zdzichu też jest członkiem tego stowarzyszenia i jeszcze nie tak dawno rozpływał się Pan w zachwytach wobec Pana Sylwestra, a ganił Pana Hrabiego, coż za hipokryzja.
Barbara

Postautor: Kichu27 » niedziela 17 mar 2013, 22:08

Wielokrotnie pisałem do Pana Panie Zdzisławie maile na które, nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi, a co do stowarzyszenia zastanawiam się czy do dziś została wyjaśniona sprawa z opłaceniem za stronę gdzie składki były zbierane w grudniu 2012 roku.
Kichu27

Postautor: Jana » niedziela 17 mar 2013, 22:32

Kichu27 pisze:Wielokrotnie pisałem do Pana Panie Zdzisławie maile na które, nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi, a co do stowarzyszenia zastanawiam się czy do dziś została wyjaśniona sprawa z opłaceniem za stronę gdzie składki były zbierane w grudniu 2012 roku.

Panie Adamski,
Niech pan ma śmiałość podpisać się imieniem i nazwiskiem, skoro zawładnął pan stowarzyszeniem poszkodowanych. Na stronie .... pan tego nie robi i tutaj też nie. Żenada.

Janina Bartula
j.bartula@interia.pl
Jana

Postautor: Barbara » poniedziałek 18 mar 2013, 07:36

Kichu27 pisze:Wielokrotnie pisałem do Pana Panie Zdzisławie maile na które, nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi, a co do stowarzyszenia zastanawiam się czy do dziś została wyjaśniona sprawa z opłaceniem za stronę gdzie składki były zbierane w grudniu 2012 roku.

Nie Krzysiu, do dziś Pan Janusz nie otrzymał zapłaty za stronę, którą zgodnie z obietnicą na zebraniu przekazał, nie wiemy na co zostały przeznaczone nasze pieniądze, KTÓRE MIAŁY BYĆ PRZEZNACZONE NA ROZLICZENIE SIĘ Z PANEM JANUSZEM.
Pozdrawiam Cię Krzysiu bardzo serdecznie.
Ps. Ja również nie dostałam od Pana Zdzicha, żadnej odpowiedzi.
Barbara

Postautor: michal » poniedziałek 18 mar 2013, 10:02

dziwna ta strona poszkodowanych przez AG :O
ja wiem, że za wszystko się płaci, ale tu jak wchodzi to pierwsze co widzisz to dane jakieś kancelarii (podobno ma być dopiero ustalona, ale tu jest duża reklama - chyba jaka to ma być ustalona)
później, że można uzyskać dostęp do strony do jakichś ukrytych informacji (sic!) tylko trzeba przystąpić do stowarzyszenia, czyli zapłacić
później, że jest forum, ale też wymagane (sic!) jest przystąpienie by móc korzystać, czyli zapłacić
ogólnie nie da się wiele zrobić nie będą członkiem, czyli bez płacenia nie ma co tam wchodzić :)
kancelaria myślę, że jest już ustalona, więc nie maci co się nad tym głowić, a wielu informacji to moim zdaniem tam nie ma i nie będzie
nie będzie dlatego, że tam nie ma żadnych uzgodnień, nikt się nie wypowiada, nikt się nie udziela, bo wszystko jest zablokowane, bo trzeba płacić :D
to wygląda na jakiś zamknięty portal z niby tajemną ukrytą wiedza, do którego dostęp uzyskuje się poprzez zapłatę abonamentu :D
ta strona chyba nie ma sensu, kiedyś widziałem starą wersję to była lepsza, było więcej informacji i dane nt.organizowanych spotkań, na których ktoś podobno coś ustalał
czy teraz są tam jakieś ustalenia? hehehe tam chyba nikt nic nie ustala, zresztą jak napisałem: nie ma już co ustalać :)
pewnie tam jest tylko 3-4 członków, czyli prezes, skarbnik i rzecznik stowarzyszenia z jednego miotu :D :D
żeby później nie było, że Ci co wstąpili do tego stowarzyszenia znów nie będą mieli kłopotów prawnych, bo prezes coś wykręci :D :D hehehe
nadal można zostać członkiem honorowym? czy już tylko członkiem płatnym :)
michal

PoprzedniaNastępna

Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold