Komisja - ? , a gdzie nasza kasiora ?

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

Komisja - ? , a gdzie nasza kasiora ?

Postautor: HRABIA » środa 02 sty 2019, 08:07

Jak sobie przypominam na tych właśnie stronach mnóstwo wypowiedzi że - tylko komisja, bo komisja itd, itp . A działanie komisji pomogło nam tak w odzyskaniu
pieniędzy (jak pomaga puder - tirówce ). To była i jeszcze jest szopka z marnymi figurkami ( adres do Katarzyny Wielkiej ) arcy dno :roll: .A miła Pani blondynka skomentowała

Wassermann, proszona o podsumowanie 2018 r. jeśli chodzi o prace komisji śledczej, stwierdziła, że był on bardzo intensywny zarówno dla niej, jak i pozostałych członków komisji. Dodała, że od początku funkcjonowania komisja przesłuchała 150 świadków, a członkowie komisji "zapoznali się z dokumentacją, której liczby nawet nie jest w stanie podać".

A CO NAM TO DAŁO ?
HRABIA
 
Posty: 160
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 11:45

Re: Komisja - ? , a gdzie nasza kasiora ?

Postautor: ambero » wtorek 02 lip 2019, 11:54

Na razie nic .
Ale trzeba atakować Ją np. indywidualnie lub zbiorowo ( pisząc do niej z formularza ze str Komisji Sejmowej lub na jej indywidualny e-mail sejmowy):

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
https://sejm.gov.pl/sejm8.nsf/contact.xsp

lub bezpośrednio

malgorzata.wassermann@sejm.pl
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

….., że o czymś zapomniała w RAPORCIE komisji (SKAG) - i niech szybciutko to uzupełni.

Chodzi mianowicie o to , aby znalazł się tam Wniosek o należne Roszczenie Odszkodowawcze (w całości- tj. do wartości zainwestowanych w AG pieniędzy) z Urzędu od Skarbu Państwa dla wszystkich tych poszkodowanych przez AG-którzy się takiemu wnioskowi nie sprzeciwią.
Bowiem , jak się dowiedziałem - są tacy poszkodowani ( nieznaczna grupa - kilkaset osób) , którzy takiego Odszkodowania od Skarbu Państwa z Urzędu nie chcą . A wręcz twierdzą ,że może to być dla nich niekorzystne.

Wniosek o Roszczenie Odszkodowawcze , którego na razie brakuje w Raporcie jest naturalną konsekwencja treści tego Raportu , który pokazał jednoznacznie , że winnymi utraty naszych pieniędzy oprócz samych Plichtów i na równi z nimi są różne ( wymienione tam i szczegółowo pokazano tam na czym ta ich wina polega) Instytucję Państwa Polskiego w i Prokuratura.

Zatem proste jak drut.
Nic dodać.

JEDYNE CO JESZCZE MOŻNA ZROBIĆ W NASZEJ SPRAWIE TO WYSŁANIE DO WASSERMANN SETKI A NAJLEPIEJ TYSIACE TAKICH LISTÓW W TYM TEMACIE TJ. O ZAWNIOSKOWANIE DLA NAS POSZKODOWANYCH PRZEZ ag ROSZCZENIA ODSZKODOWAWCZEGO ( odszkodowania w całości ).

I to jak najszybciej , póki nie zatwierdziła i nie opublikowała ostatecznej wersji swojego jak to nazwała Stanowisa Komisji (SKAG) ( czyli tego RAPORTU).
W grę wchodzi ( do wypłaty dla nas - w/g Listy Wierzytelności przygotowanej przez Syndyka ) ok. 660 mln zł pomniejszone o ok. 65 mln zł jakie Syndyk ma dla nas ( IV Kategoria zaspokojenia) do wypłaty z masy upadłości.


.
ambero
 
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 02 lip 2019, 10:33

Re: Komisja - ? , a gdzie nasza kasiora ?

Postautor: ambero » wtorek 02 lip 2019, 15:10

https://www.money.pl/gielda/to-byl-idea ... 6625a.html

//Skoro Plichcie się nie udało zarobić na złocie , to chociaż poprzez NBP oszukani przez AG mogą odzyskać od Skarbu Państwa swoje utracone w piramidzie pieniądze ! Dziękujemy Panie Glapiński.

// Teoretycznie Kasiora na nasze wypłaty od Skarbu Państwa jest.

Ewentualnie można też wskazać ( tak jak ja to wskazałemw piśmie do SKAG i Wassermann) , że pieniądze na nasze wypłaty mogą pochodzić np. z Budżetu MON (Ministerstwa Obrony Narodowej). Bowiem tam jest ich najwięcej - grube dziesiątki miliardów . Chociaż nie wszystkie muszą być wydatkowane na raz i w tej chwili. Poza tym każdy zdaje sobie sprawę z tego , że z upływem lat czy dziesiątków lat wydatkowane pieniądze zamieniają się na "szrot"

Tylko trzeba rządzącym uświadamiać ( najlepiej poprzez SKAG i Wassermann ale nie tylko), że ten temat ( wypłaty naszej Kasiory) nigdy nie zniknie i nie ominie ICH w Państwie prawa i sprawiedliwości.
No bo co to by była sprawiedliwość i prawo w tym kraju gdyby Piramida AG mogła oskubać obywateli , którzy by zostali sami sobie.
Większość z Nas jest bardzo chorych ( z powodu utraty środków i zmagań w celu ich odzyskania- bezskutecznych) i samemu nie ma siły i możliwości działać (sądzić się ) w celu odzyskania swoich pieniędzy - częstokroć dorobku całego życia - nie wspominając tych poszkodowanych , którzy z tego powodu już nie żyją . A wcale nie jest to mała liczba tych , którzy odeszli.
Chciażby z powodu tych poszkodowanych i okradzionych , którzy odeszli - Wyrok Karny w Gdańsku powinien Plichtom zasądzić z pewnością DOŻYWOCIE a nie tak jak jest propozycja Prokuratury - po 25lat na głowę.

I jeszcze Najważniejsze czego jeszcze nie powiedziałem:

My żądamy Roszczenia Odszkodowawczego z urzędu ( w całości) od Skarbu Państwa z urzędu, bo jak stwierdziłem i jak wynika to z Raportu (SKAG) -to właśnie Instytucje Skarbu Państwa a w tym m.in. Prokuratura na równi z Piramidą AG i Plichtami są winne za utracone nasze oszczędności( najczęściej nie z naszej winy) - a często dorobek całego naszego życia.
Właśnie z powodu chorób znacznej części poszkodowanych przez Piramidę AG i Plichtów ( chorób , których powodem była utrata naszych środków i potem bezskuteczna walka i zmagania o ich odzyskanie ) wnioskujemy , aby zasądzenie nam od Skarbu państwa tych środków było z urzędu- gdyż nie mamy już siły na żadne samotne i najczęściej skazane na niepowodzenie utarczki i walki z systemem Państwa Polskiego , w tym z Sądami i Prokuraturą a nawet z Syndykiem.
Zatem , gdy Skarb Państwa wypłaci nam te ok. 600 mln złotych to wtedy ( Skarb Państwa) może próbować odzyskać je w jakiś sposób od twórców Piramidy AG, bo ma na takie działania cały aparat i możliwości oraz siły.

My zaś jesteśmy bezradni i bezsilni i w większości nie mamy na to zdrowia . W większości to nie My jesteśmy winni utraty naszych środków w Piramidzie AG.

Jeszcze dodam , że takie pisma proszę pisać masowo - najlepiej jednocześnie na obydwa wskazane wyżej adresy czyli :
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
https://sejm.gov.pl/sejm8.nsf/contact.xsp

malgorzata.wassermann@sejm.pl
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
i podpisywać swoim imieniem nazwiskiem i najlepiej adresem
co pomoże im zidentyfikować autentyczność nadawcy ( że rzeczywiście nadawca jest osobą poszkodowana przez Piramidę AG )
Oni mają dostęp do wykazu poszkodowanych.

Ja takie pisma wysyłałem do Komisji ( SKAG) i M. Wassermann a teraz złoże jeszcze raz zapytanie do Przewodniczącej Wassermann - jakie jest jej stanowisko w sprawie moich przedstawionych Jej pism?


NAPISANIE I WYSŁANIE TAKICH PISM NIC NAS NIE KOSZTUJE ( POZA CZASEM) POŚWIĘONYM NA ICH NAPISANIE .

CZY BĘDZIE OCZEKIWANY PRZEZ NAS EFEKT? - TO SIĘ OKAŻE.

Jednak nie będziesz sobie potem pluł , że nie zrobiłeś wszystkiego co można było zrobić w kwestii odzyskania swoich ciężko zarobionych i łatwo utraconych pieniędzy.


To na razie na tyle.

Jak widać pismo takie nie jest trudno sklecić ( napisać) , gdyż wszystkie aspekty , które należałoby w nim zawrzeć - umieściłem na tej stronie .

Wystarczy to na spokojnie przeczytać i zręcznie napisać.

Najlepiej samemu , aby nie wyglądało to na przygotowanego gotowca i rozsyłanego do SKAG i Wassermann oraz ewentualnie do rządzących.Tylko obawiam się , że nie będzie komu czytać tych moich wypocin i pomysłu na odzyskanie naszych pieniędzy.

Bo pewnie większość poszkodowanych 'olała' już temat odzyskania swoich pieniędzy.
Mi jednak jeszcze się chce

Nie wiem jak trafić z tymi moimi pomysłami - wypocinami do szerokiego kręgu okradzionych przez Piramidę AG, Plichtów i Państwo Polskie? Może ktoś podpowie?
Ale żeby móc cokolwiek podpowiedzieć to trzeba najpierw to przeczytać- a z tym to będą tu chyba kłopoty . Chyba , że Pan HRABIA.
----------------------------------
ambero
 
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 02 lip 2019, 10:33

Re: Komisja - ? , a gdzie nasza kasiora ?

Postautor: ambero » piątek 05 lip 2019, 10:19

http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/naz ... gowego.pdf

// zatem widać , że zmiany w Stanowisku Komisji AG (SKAG) pod przewodnictwem M. Wassermann są jeszcze jak najbardziej możliwe i nie wszyscy się z tym Projektem zgadzają i wysyłają swoje zastrzeżenia , więc również uwagi Poszkodowanych przez AG i Instytucje Państwa Polskiego są jak najbardziej na miejscu .
Zatem warto i należy w swoim i naszym interesie pisać pisma do Komisji śledczej (SKAG) I do przewodniczącej Wassermann nt. umieszczenia w tym Projekcie i Raporcie końcowym Wniosku o Odszkodowanie z urzędu w całości (Roszczenie Odszkodowawcze w całości) od Skarbu Państwa dla wszystkich Poszkodowanych , którzy utracili swoje oszczędności w Piramidzie AG- tych wszystkich poszkodowanych , którzy nie sprzeciwią się takiemu wnioskowi ( czyli będą chcieli uzyskać takie pieniądze)/

Należy to robić jak najszybciej.
A czy to przyniesie powodzenie - to się okaże
W każdym bądź razie taki Wniosek o wypłatę nam Odszkodowania w całości od Skarbu Państwa w Raporcie, jest naturalnym i nierozłącznym elementem wynikającym z samej treści tego Raportu i przeprowadzonego śledztwa przez tę Komisję Sledczą
ambero
 
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 02 lip 2019, 10:33


Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron