CZY TU JESZCZE KTOŚ ZAGLĄDA ? ? ?

Wieści ze spółki. Zasłyszane informacje.

CZY TU JESZCZE KTOŚ ZAGLĄDA ? ? ?

Postautor: HRABIA » piątek 14 gru 2018, 07:51

- nie ma takiej siły która wyrwie kasę (od kogo ? :o ) i zwróci poszkodowanym , a tylu było mUndrych :oops:
HRABIA

Re: CZY TU JESZCZE KTOŚ ZAGLĄDA ? ? ?

Postautor: ambero » wtorek 02 lip 2019, 10:50

Ja zaglądałem tu cały czas ( nie mając konta i nie wiedząc jak je utworzyć - bo nie było takiej możliwości - aż się pojawiła dzisiaj) i obecnie też zaglądam.
Ale się zaniepokoiłem gdy przez dłuższy czas HRABIA nic nie umieszczał na stronie - czyżby stało się coś poważniejszego , czy może zwątpił w działanie i w końcu olał Amber-a?

Ja jeszcze ciągle wierze . Choć liczyłem , że Wassermann-ka coś dla nas ugra. Ale może nie wszystko jest jeszcze stracone.
ambero

Postautor: ambero » wtorek 02 lip 2019, 10:52

Ja zaglądałem tu cały czas ( nie mając konta i nie wiedząc jak je utworzyć - bo nie było takiej możliwości - aż się pojawiła dzisiaj) i obecnie też zaglądam.
Ale się zaniepokoiłem gdy przez dłuższy czas HRABIA nic nie umieszczał na stronie - czyżby stało się coś poważniejszego , czy może zwątpił w działanie i w końcu olał Amber-a?

Ja jeszcze ciągle wierze . Choć liczyłem , że Wassermann-ka coś dla nas ugra. Ale może nie wszystko jest jeszcze stracone.
ambero

Postautor: ambero » wtorek 02 lip 2019, 12:35

ambero

Wróć do Najnowsze wiadomości o Amber Gold